Nejnovější informace ze světa severské detektivky

Recenze

Recenze: Henning Mankell - Firewall

08. 04. 2016 - Recenze

Nadčasová severská krimi, která čtenáře doslova pohltí. V případě Firewallu se Henning Mankell trefil do černého. Problematika bezpečnosti a technologických hrozeb propletená se sociálními problémy - napětí, síla příběhu a stárnoucí policista, který bilancuje. Napětí, síla příběhu, emoce. Firewall možná zboří vaše zdi…

Informace

Soutěž o 1 výtisk knihy Větrné duše

06. 04. 2016 - Informace

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host jsme pro vás připravili soutěž o 1 výtisk knihy Větrné duše od Monse Kallentofta.

Recenze

Recenze: Gard Sveen - Poslední poutník

29. 03. 2016 - Recenze

Osud je náhoda a náhoda je osud. Ve válce se každý snaží přežít. Válka nikdy neskončí… Taková jsou hlavní poselství norského Posledního poutníka. Odehrává se ve dvou časových rovinách – za druhé světové války a v roce 2003. Moderní policista má zprvu za to, že lidské ostatky nalezené v lese jsou jen „nějaké kosti“, ale případ se mu záhy dostane pod kůži. Zvlášť proto, že je přesvědčen, že nález souvisí s brutální vraždou vlivného starého muže, který měl za války, ze které ostatky dvou dospělých a dítěte pocházejí, velmi důležitou roli.

Recenze

Recenze: Erik Axl Sund - Skleněná těla

23. 03. 2016 - Recenze

„Skleněná těla“ jsou brutální a děsivý příběh z pera autorské dvojice, kterou u nás proslavily romány „Vraní dívka“, „Hladový oheň“ a „Pýthiiny rady“. Autoři nasadili vysokou laťku, kterou nyní hravě překonali. Čtenáři budou šokovaní, znechucení, ale na druhou stranu budou žasnout nad brilantním jazykem románu.

Recenze

Recenze: Mats Olsson - Trest a smrt

17. 03. 2016 - Recenze

„Trest a smrt“ je mistrně napsaný krimi román, ve kterém se mísí napětí s humorem a dost cynickými hláškami. Hlavní hrdina je smolař a vtipný glosátor tragédií, které se kolem něj dějí. Za jeho eskapády by se nemuselo stydět leckteré soukromé očko z americké drsné školy a jeho dobrodružství v sobě mají trpkou příchuť severu.

Recenze

Vyhodnocení soutěže o knihu Firewall

02. 03. 2016 - Recenze

Správná odpověď zněla: Helena Stiessová.

Recenze

Recenze: Christina Larsson - Silueta

26. 02. 2016 - Recenze

„Silueta“ je nejnovější případ švédské komisařky Ingrid Bergmanové. Tato dáma bude nejen řešit brutální vraždu a znásilnění, ale bude také čelit intrikám nepřítele, který se ji rozhodl zničit. V knize se mísí prvky krimi a thrilleru a vás čeká pěkně napínavé čtení.

Informace

Soutěž o 1 výtisk knihy Firewall

22. 02. 2016 - Informace

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host jsme pro vás připravili soutěž o 1 výtisk knihy Firewall od Henninga Mankella.

Informace

Vyhodnocení soutěže o knihu Poslední modlitba

22. 02. 2016 - Informace

Správná odpověď zněla: Tara.

Stránka: << Předchozí |  1  .....  6   7   8   9   10   (11)   12   13   14   15   16  .....  41  | Další >>

Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2018 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.