Nejnovější informace ze světa severské detektivky

Recenze

Recenze: Christina Larsson - Silueta

26. 02. 2016 - Recenze

„Silueta“ je nejnovější případ švédské komisařky Ingrid Bergmanové. Tato dáma bude nejen řešit brutální vraždu a znásilnění, ale bude také čelit intrikám nepřítele, který se ji rozhodl zničit. V knize se mísí prvky krimi a thrilleru a vás čeká pěkně napínavé čtení.

Informace

Soutěž o 1 výtisk knihy Firewall

22. 02. 2016 - Informace

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host jsme pro vás připravili soutěž o 1 výtisk knihy Firewall od Henninga Mankella.

Informace

Vyhodnocení soutěže o knihu Poslední modlitba

22. 02. 2016 - Informace

Správná odpověď zněla: Tara.

Recenze

Recenze: Jens Lapidus - Pouze pro VIP

18. 02. 2016 - Recenze

Být mezi smetánkou musí být zážitek… Spousta dobrého a drahého jídla, značkové pití. To by chtěl zkusit kdekdo… Pokud byste ale narazili na tento VIP "salonek", držte se od něho co nejdál. Možná, že pod svícnem je největší tma… Střet tří světů, který zamotá hlavu nejen hrdinům v knize, ale i čtenářům.

Recenze

Soutěž o 1 výtisk knihy Poslední modlitba

17. 02. 2016 - Recenze

V našich končinách má detektivní žánr poměrně dlouhou tradici. Mezi české autorky detektivních příběhů patří i naše recenzentka Veronika Černucká. Její nejnovější detektivní román Poslední modlitba nedávno vyšel v nakladatelství Moba. O jeden výtisk knihy, doplněný věnováním od autorky, si můžete zasoutěžit.

Recenze

Recenze: Håkan Nesser - Dívka, která nikomu nechyběla

11. 02. 2016 - Recenze

Je příjemné mít v životě nějaké jistoty. Třebaže vím, co od knihy Håkana Nessera můžu čekat. A navíc, narozdíl od jiných, možná dramatičtějších a známějších, si i po několika letech pamatuji, kdo byl v jeho detektivkách vrah a proč (zeptejte se mě na většinu jiných a nevzpomenu si).

Recenze

Recenze: Lars Pettersson - Kautokeino, krvavý nůž

08. 02. 2016 - Recenze

„Kautokeino, krvavý nůž“ je napínavá severská krimi, která vás okouzlí nejen svou zápletkou, ale i prostředím, ve kterém se příběh odehrává. Kulisy romány jsou téměř pohádkové a vy se díky autorovi ocitnete v Laponsku mezi chovateli sobů.

Recenze

Recenze: Yrsa Sigurdardóttir - Pamatuji si vás všechny

26. 01. 2016 - Recenze

Máte rádi hororové příběhy, při jejichž čtení vám běhá mráz po zádech? Líbila se vám klasika Deset malých černoušků? Potrpíte si na jevy mezi nebem a zemí? Pak je pro vás tahle kniha ideální volbou.

Recenze

Recenze: Tore Renberg - Tak zítra

19. 01. 2016 - Recenze

„Tak zítra“ je originální kriminální román založený na psychologickém vývoji jednotlivých postav. Od začátku můžete sledovat chování a myšlení aktérů příběhu a napětí pramení z toho, že dotyční téměř nikdy neudělají to, co od nich čekáte.

Stránka: << Předchozí |  1  .....  6   7   8   9   10   (11)   12   13   14   15   16  .....  41  | Další >>

Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2018 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.