Jste zde: Informace » Dnes vyšla druhá kniha Mari Jungstedové

Dnes vyšla druhá kniha Mari Jungstedové

Informace

Kniha nese název Této tiché noci,  vychází v nakladatelství Kniha Zlín a překladu se ujala Karolína Kloučková.

Mari Jungstedová patří k tomu nejlepšímu, co severská detektivka nabízí. U nás už letos vyšla jedna kniha této světoznámé švédské autorky. Šlo o detektivku Neviditelný, ve které jsme se ocitli na ostrově Gotland a byli svědky vyšetřování vedeného komisařem Andersem Knutasem. V knize Této tiché noci se ocitáme opět ve stejném prostředí se stejným vyšetřovatelem. Více už ale prozradí anotace knihy a ukázka:

Blíží se začátek adventu a na Gotlandu ztichlém v mrazivém větru padá první sníh. Je vyhlášeno pátrání po 14leté Fanny. Souvisí její zmizení s děsivou vraždou fotografa Henryho Dahlströma, jehož tělo bylo nalezeno před několika týdny? Kriminální komisař Anders Knutas se svým týmem s vypětím sil hledá styčné body a tlak ze strany médií narůstá. Dívka je nalezena uškrcená, tělo ukryté v hromadě mechu a větví. Knutas je zoufalý. Teprve, když v Dahlströmově temné komoře objeví snímky děvčete s neznámým mužem, má v ruce první stopu. Fanny se musela s někým tajně setkávat. Jde o vydírání? Novinář Johan Berg je opět na ostrově a informuje o případu. Setkává se znovu s Emmou, na kterou chtěl stůj co stůj zapomenout. A je to právě on, kdo nakonec posune vyšetřování o rozhodující krok vpřed.

Komentáře k článku

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé!
Pokud nemáte doposud svůj účet, můžete se registrovat zde.

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!


Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2018 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.