Jste zde: Informace » Setkání příznivců detektivního čtení

Setkání příznivců detektivního čtení

Informace

Rádi bychom vás pozvali na akci nakladatelství Plus - Setkání příznivců detektivního čtení aneb Kdo se bojí, nesmí do lesa. Těšit se můžete na scénické čtení z knihy V lese visí anděl (a pár slov od její překladatelky), tombolu a další atrakce. Akce se uskuteční v pondělí 5. října 2015 v 18 hodin stylově v café V lese (Krymská 12, Praha 10 - Vršovice).

Detektivka V lese visí anděl od norského autora Samuele Bjørka má mezi čtenáři zatím velmi dobré ohlasy, sbírá jednu pozitivní recenzi za druhou a také vysoká hodnocení. Například na našem webu dostala v recenzi 95 %, na webu schefikuvblog 90 % a na knižní databázi www.databazeknih.cz získala od 10 čtenářů průměrné hodnocení 98 %.

...už od prvních stránek je znát, jak zatraceně je dobrá. Jak člověka nenápadně pohltí…

centrum-detektivky.cz

Čím to, že se knize tolik daří? Odpověď nebude jednoduchá, jelikož ty nejsnazší věci bývají často nejsložitější. Ono však stačí, když si přečtete prvních pár stran a hnedle poznáte, jak dobré to je.

krajskelisty.cz

V lese visí anděl je ukázkou skvěle odvedené práce, kterou autor na prvním díle chystané série odvedl. Samuel Bjørk tak dává tušit, že severská detektivka ještě zdaleka není na ústupu. Čtenářům přináší přesně to po čem touží – čtivý, promyšlený a napínavý příběh, který vás nenechá klidnými.

schefikuvblog

Zdá se tedy, že by se kniha V lese visí anděl mohla stát letošním největším překvapením na poli severské krimi. O tom, zda-li je tato severská detektivka opravdu tak dobrá, se můžete přesvědčit buď její koupí a přečtením, a nebo právě na scénickém čtení, která vás může ke koupi této detektivky přesvědčit.

Komentáře k článku

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé!
Pokud nemáte doposud svůj účet, můžete se registrovat zde.

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!


Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2018 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.