Jste zde: Již vyšlo » Muž bez psa

Muž bez psa

Håkan Nesser

2015, Moba

ISBN: 978-80-243-6448-3

Stran: 392

Vazba: vázaná

Prosinec v Kymlinge. Členové Hermanssonovy rodiny se scházejí, aby oslavili dohromady stopětileté výročí – otec Karl-Erik slaví 65 a nejstarší dcera Ebba 40 let. Nic se ale nedaří tak, jak to bylo naplánováno. V noci před „velkým dnem“ si Robert, černá ovce rodiny a nechvalně známá „celebrita“ z reality show „Zajatci z ostrova Koh Fuk“, vyjde na procházku a už se nikdy nevrátí. A příští noc zmizí beze stopy Ebbin syn Henrik. Jedná se o zvláštní případ, kterému má přijít na kloub italsky vyhlížející kriminální inspektor Gunnar Barbarotti. Může to být náhoda, že dva lidé ze stejné rodiny odejdou pouhý den po sobě z téhož místa? Nebo se to děje podle plánu? Existuje mezi událostmi nějaká souvislost?

Komentáře ke knize

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé!
Pokud nemáte doposud svůj účet, můžete se registrovat zde.

Autor: [concord1968] - Komentář ze dne: 26.07.2015 17:47:24
Nudná kniha, použijem slová autora v knihe: typické švédske béčko.Chvíľami som preskakoval stránky keď inšpektor Barbarotti vypočúval svedkov a čitateľ bol oboznamovaný s už pre neho známymi faktami. Nemá to strhujúci dej, napätie. Táto kniha sa mu nevydarila. Čítal som aj Síť a to je o inom.

Autor: [IsaacEffef] - Komentář ze dne: 02.02.2017 10:29:22
Я делюсь секретами заработка в интернете и досконально все
расписываю на моем секретном сайте: http://1-million-rubley.xyz


Информация для поисковых систем: как можно заработать деньги ребёнку 8 летзаработаС

Autor: [IsaacEffef] - Komentář ze dne: 09.02.2017 12:53:31
Я делюсь секретами заработка в интернете и досконально все
расписываю на моем секретном сайте: http://1-million-rubley.xyz


Информация для поисковых систем: заработать кучу денег интернете yotaклассный час осмысление СЃРїРѕСЃРѕР±РѕРІ заработка x assistantистории заработать интернете qiwiновый заработок РІ интернете 2016 hdможно заработать СЃРёРґСЏ компьютером teamviewer, легкий заработоР

Nahoru


Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2020 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.