Jste zde: Již vyšlo » Krev na sněhu

Krev na sněhu

Jo Nesbø

2015, Kniha Zlín

Překlad: Kateřina Krištůfková

Vazba: vázaná

Nedokáže jezdit autem pomalu, je měkký jako máslo, příliš snadno se zamilovává, jestliže se rozčilí, ztrácí hlavu a je mizerný v matematice. Něco málo přečetl, ale moc toho neví a rozhodně nemá takové znalosti, které by byly k něčemu užitečné. A píše pomaleji, než roste stalaktit. K čemu se tedy hodí? Je skvělý zabiják. Nemusí přitom jezdit autem, zabíjí většinou lidi, kteří si to zasluhují, a nejsou to žádné složité počty. Alespoň prozatím nebyly. Dokud od šéfa nedostal nový úkol: vyřídit jeho manželku.

Komentáře ke knize

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé!
Pokud nemáte doposud svůj účet, můžete se registrovat zde.

Autor: [carla17] - Komentář ze dne: 01.10.2015 14:04:54
Jsem strašně zklamaná - již od první strany jsem měla pocit, že se jedná o nějaký hloupý žert - že Jo Nesbo nemohl napsat v příčetném stavu ani jednu jedinou řádku té knihy. Ta kniha je podle mého názoru ne o několik, ale přímo o desítky tříd níž pod vším, co Nesbo kdy napsal. Co se týče zápletky, stylu, slovní zásoby, vykreslení charakterů - je to neuvěřitelná šmíra a průser. To radši neměl vydávat fakt už nic. Celá "holeovská" desítka přitom byla brilantní a skvělá, nechápu proč si takhle kazí renomé geniálního autora... o peníze už mu přece jít nemůže. K druhému dílu této série se už ani nepřiblížím.

Nahoru


Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2020 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.