Jste zde: Již vyšlo » Policie

Policie

Jo Nesbø

2015, Kniha Zlín

Překlad: Kateřina Krištůfková

ISBN: 978-80-7473-270-6

Vazba: vázaná

10. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Na místech, kde bylo v minulosti spácháno několik vražd, jež nebyly objasněny, jsou nalezeni mrtví policisté, kteří tyto zločiny tehdy vyšetřovali. Všichni byli rovněž zavražděni, a to nanejvýš brutálním způsobem. Policie postrádá jakoukoli stopu, a navíc se musí obejít bez svého nejlepšího vyšetřovatele. V nemocnici mezitím leží v kómatu těžce zraněný muž. Jeho pokoj střeží policisté a nikdo se nesmí dozvědět, jak se tajemný pacient jmenuje.

Komentáře ke knize

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé!
Pokud nemáte doposud svůj účet, můžete se registrovat zde.

Autor: [petrels] - Komentář ze dne: 13.04.2015 18:00:36
Pět hvězdiček jako u Sněhuláka. Co dodat: snad jen to, že jsem si myslel, že Sněhuláka už nic nepřekoná. Napínavé čtení již ze začátku, od kterého se nedá odtrhnout.

Autor: [carla17] - Komentář ze dne: 27.04.2015 10:05:25
Nebylo to sice lepší než Levhart - ale i tak to bylo výborné. 2x jsem byla hodně překvapená, jednou maximálně šokovaná. S tím, že první překvapení trvalo skoro celou první třetinu knihy, takhle dlouho mě obalamutit - to se jen tak někomu nepovede! :) Můj finální typ na vraha sice vyšel, ale to jen proto, že Nesbíčka už tak dobře znám a vím, co od něj mohu čekat. Přesto tam bylo ještě milion nitek, které odhadnout nešlo. Skvělé završení holeovské série. Děkuji též paní překladatelce, ten mistrovský jazyk, kterým jsou ty skvostné příběhy podávány, nemůže nebýt i její zásluha. Kdoví, jestli je Nesbo tak výborný po této stránce i v originále...

Autor: [ondrej1964] - Komentář ze dne: 17.05.2015 16:56:11
Poslední dvě knihy Přízrak a Policie jsou dle mého názoru klasické detektivky dobře napsané kde se čtenář neztrácí tak rychle jak v knihách starších.Asi to přitáhne čím dál tím více čtenářů.

Nahoru


Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2020 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.