Jste zde: Již vyšlo » Hypnotizér

Hypnotizér

Lars Kepler

2011, Host

Originální název: Hipnotisören

Překlad: Azita Haidarová

ISBN: 978-80-7294-509-2

ekniha: ano

Stran: 544

Vazba: brožovaná i vázaná

Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat. Jedné prosincové noci mu zavolá kriminální inspektor Joona Linna a prosí ho, aby okamžitě přijel do nemocnice k těžce zraněnému patnáctiletému chlapci, kterého policisté objevili jako jediného přeživšího v rodinném domku. Erik se v minulosti po dlouhou dobu věnoval hypnóze a pouze s jeho pomocí může policie chlapce vyslechnout a zjistit, kdo brutálně zavraždil jeho rodiče a mladší sestru. Erik se však praxi hypnotizéra ukončil před deseti lety a žádost o pomoc v něm probudí bolestné vzpomínky. Komisařovu prosbu zprvu odmítne, nakonec se však nechá přesvědčit a všichni se rázem ocitnou ve víru dramatických událostí. Erik je nucen postavit se tváří v tvář minulosti a vrátit se ve vzpomínkách zpět do časů, kdy jeho profesionální život ležel v ruinách a jeho manželství bylo na pokraji zhroucení.

Zdroj: Nakladatelství Host, www.hostbrno.cz

Komentáře ke knize

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé!
Pokud nemáte doposud svůj účet, můžete se registrovat zde.

Autor: [carla17] - Komentář ze dne: 25.03.2015 10:40:05
Dobrá detektivka, ale na film nechoďte - ten je vyloženě nepovedený.

Autor: [STALKER] - Komentář ze dne: 10.08.2015 12:39:26
Kniha byla naprosto ztrhující a úžasná. Krimi thriller jak se patří a ještě k tomu inteligentně napsaný a výborná zápletka a konečné odtajení , dávám tomu 100 %

Nahoru


Hlavní stránka :: Brzy vyjde :: Již vyšlo :: Autoři :: Recenze :: Webdesign by PENAweb :: Headline photo by Wikipedia

Copyright © Severské detektivky.cz 2020 - Všechna práva vyhrazena. Kopírování jakékoliv části je možná jen se svolením autora.